Hakkımızda

Misyonumuz

Aktif Halı profesyonel zemin Kaplamaları olarak 2006’den bu yana dünyaca ünlü zemin kaplama markalarının Proje  Bayiliğini yapmaktayız.

Projelerinize  kalite ve konfor katacak çözümler sunuyoruz.

Otel ve Projeler için Sektörel deneyimimiz, alanında uzman satış ve montaj ekibimiz, Avrupa standartlarında kalite anlayışımızla Türkiye’de ve dünyanın her şehrinde hızlı, güvenli ve etkin zemin uygulamaları yapmaktayız. Ofis, banka, okul, havalimanı, kongre ve fuar merkezleri, sinema ve tiyatro salonları, hastane ve kamu binaları için karo halıdan PVC zemin kaplamaya kadar birbirinden ayrıcalıklı seçeneklerle ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize yanıt veriyoruz. Ayrıca satış sonrası hizmet sürekliliğiyle her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Müşteri memnuniyeti önceliğimiz olup Dayanıklı ve garantili ürünler, ekonomik ve lüks seçenekler, pratik uygulama ve kullanım kolaylığı  her zaman müşterilerimize uygun olacak ürün ve hizmeti vermeye çalışıyoruz

Uzman ve Deneyimli Ekip

Profesyonel ve alanında tecrübeli takım arkadaşlarımızla sektörün yeniliklerine ayak uydurarak daima kendimizi geliştiriyor, başarılı projelere imza atıyoruz!

Her mekâna özel keşif ve satış hizmetlerimizle birlikte ihtiyacınız olan halı, paspas ve zemin kaplama seçeneklerini sunuyor, beklentilerinize uygun en ideal ürünü sizlerle birlikte seçiyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım, güler yüz ve satış sonrası hizmetlerimizle sektörün standartlarının üzerinde, tamamen size özel bir süreç yürütüyoruz.

Uzman bakış açısı, zengin halı ve zemin alternatifleri ile yüksek kalite arıyorsanız doğru yerdesiniz! Mekanlarınıza fark ve konfor katıyoruz…

Müşteri Memnuniyeti
Etkili Sonuçlar
Biten Proje
Hızlı Çözüm
Takım Çalışması
https://alphalizemin.com/wp-content/uploads/2022/12/KXXL2890.jpg
Alp Halı ZeminMerkez
Yeşilpınar mahallesi,
Girne caddesi, Zümre sokak,
No:8/1 Eyüpsultan/İstanbul
LokasyonlarımızDünyanın Birçok Bölgesine Hizmet Sağlıyoruz.
https://alphalizemin.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Takip EdinSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal Medyadan bizi takip ederek yeni haberlerdar olun.

2022 alphalizemin.com. Tarafıından lisanlanmıştır.

2022 Aktifhali.com. Tarafıından lisanlanmıştır.