SSSSıkça Sorulan
Sorular

HANGİ ÜRÜN SATIŞLARINI YAPIYORSUNUZ?
  • AKTİF HALI Profesyonel zemin Kaplamaları olarak; Projelere özel desen ve renklerde Handthuft, Autothuft  Otel halı polyamide ve Axmister yün dokuma halıları, karo halı, duvardan duvara halı,, LVT zemin kaplama, logolu özel renk paspas, cami yün ve akrilik halıları, , rulo halı, kumaş bordürlü parça halılar, PVC zemin kaplama ve çim halı çeşitlerinin satışını ve uygulamalarını yapmaktayız.
KARO HALI AVANTAJLARI NELERDİR?

Karo halılar modern bir ofis ve iş yeri yaratma avantajının dışında; kolay uygulanması ve temizlenebilmesi nedeniyle de tercih edilir. Hem renk hem de tasarım esnekliği en fazla olan halı çeşididir. Yükseltilmiş döşeme, LVT, SPC, LVP vb. zemin sistemleri ile uyumluluk gösterir. Sağlığa dost malzemeden üretilir, kayma, yanma ve yapışma yapmaz. Neme ve rutubet oluşumuna dirençlidir. Aynı zamanda zarar gören ve lekelenen kısımlar kolaylıkla onarılabilir.

Tercih sebeblerinden biri olan: Ofis ortamlarında kullanılan bilgisayarlardan statik elektirik yüklemesi olacağından dolayı 2,4 kw’ a kadar elektirği emme gücüne sahiptir.

https://alphalizemin.com/wp-content/uploads/2022/12/IMG_0468-640x491.jpg
Alp Halı ZeminMerkez
Yeşilpınar mahallesi,
Girne caddesi, Zümre sokak,
No:8/1 Eyüpsultan/İstanbul
LokasyonlarımızDünyanın Birçok Bölgesine Hizmet Sağlıyoruz.
https://alphalizemin.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Takip EdinSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal Medyadan bizi takip ederek yeni haberlerdar olun.

2022 alphalizemin.com. Tarafıından lisanlanmıştır.

2022 Aktifhali.com. Tarafıından lisanlanmıştır.